№369, whaling ship "Essex"

Обговорення моделей випущених у видавництві "Орел"

Модератор: Михаил Орёл

№369, whaling ship "Essex"

Сообщение wolf » 25 мар 2024, 12:33

"Paper Modeling" №369, whaling ship "Essex", розробник - Альберт Дрибник, масштаб 1:100.

"Ессекс" - американський китобійний корабель з Нантакета, штат Массачусетс, спущений на воду в 1799 році. 20 листопада 1820 року, перебуваючи в морі у південній частині Тихого океану під командуванням капітана Джорджа Полларда-молодшого, корабель був атакований і потоплений кашалотом. Приблизно за 2000 морських миль (3700 км) від узбережжя Південної Америки екіпаж із 20 осіб був змушений залишити судно на трьох вельботах з тією їжею та водою, яку вони змогли врятувати після катастрофи. Після місяця плавання вони висадилися на безлюдному острові Хендерсон. Троє членів екіпажу вважали за краще залишитися на острові, з якого вони були врятовані в квітні 1821 року, а сімнадцять, що залишилися, знову вирушили до узбережжя Південної Америки. Чоловіки страждали від сильного зневоднення, голоду і перебування у відкритому океані, а ті, хто вижив, зрештою вдалися до канібалізму. На той час, коли їх урятували в лютому 1821 року, через три місяці після затоплення «Ессексу», тільки п'ятеро з сімнадцяти були живі. Перший помічник Оуен Чейз та юнга Томас Нікерсон пізніше написали звіти про це випробування. Трагедія привернула міжнародну увагу та надихнула Германа Мелвілла на написання свого знаменитого роману 1851 року «Мобі Дік».

Цей журнал містить модель китобійного судна на 1799р.

Модель середнього рівня. Є двосторонній друк деталей і вітрил на тонкому папері. Є запас кольору та друк металіком деталей обшивки корпусу. Текстова інструкція російською, польською, німецькою, англійською мовами.

До журналу доступні щогли та реї, лазерна різка, вітрила та палуби
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Paper Modeling" №369, whaling ship "Essex", разработчик - Альберт Дрыбник, масштаб 1:100.

«Эссекс» — американский китобойный корабль из Нантакета, штат Массачусетс, спущенный на воду в 1799 году. 20 ноября 1820 года, находясь в море в южной части Тихого океана под командованием капитана Джорджа Полларда-младшего, корабль был атакован и потоплен кашалотом. Примерно в 2000 морских милях (3700 км) от побережья Южной Америки экипаж из 20 человек был вынужден покинуть судно на трех вельботах с той едой и водой, которую они смогли спасти после крушения. После месяца плавания они высадились на необитаемом острове Хендерсон. Трое членов экипажа предпочли остаться на острове, с которого они были спасены в апреле 1821 года, а оставшиеся семнадцать снова отправились к побережью Южной Америки. Мужчины страдали от сильного обезвоживания, голода и пребывания в открытом океане, а выжившие в конечном итоге прибегли к каннибализму. К тому времени, когда их спасли в феврале 1821 года, через три месяца после затопления «Эссекса», только пятеро из семнадцати были живы. Первый помощник Оуэн Чейз и юнга Томас Никерсон позже написали отчеты об этом испытании. Трагедия привлекла международное внимание и вдохновила Германа Мелвилла на написание своего знаменитого романа 1851 года «Моби Дик».

Данный журнал содержит модель китобойного судна на 1799г.

Модель среднего уровня. Присутствует двусторонняя печать деталей и парусов на тонкой бумаге. Есть запас цвета и печать металликом деталей обшивки корпуса. Текстовая инструкция на русском, польском, немецком, английском языках.

К журналу доступны мачты и реи, лазерная резка, паруса и палубы
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Обкладинка, інструкція, схеми/Обложка, инструкция, схемы:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Деталі на тонкому папері/Детали на тонкой бумаге:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Деталі на ватмані/Детали на ватмане:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Четыре колеса возят тело, а два - душу.
Лучше иногда падать, чем никогда не летать.
Аватара пользователя
wolf
 
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 13 авг 2015, 19:30
Откуда: Винница x4_wolf

Вернуться в Обговорення журналів "БМ"

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Majestic-12 [Bot] и гости: 15

cron